POLITYKA PRYWATNOŚCI

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Poniżej znajduje się informacja o danych osobowych pobieranych w momencie odwiedzin oraz dokonania zakupu na stronie. Pamiętaj, że nigdy nie sprzedajemy tych danych ani nie przekazujemy ich innym podmiotom.

Wszelkie dane osobowe gromadzone są dobrowolnie i są przeznaczone tylko i wyłącznie dla właściciela Strony – Goodlife International Limited. Gromadzenie danych jest ograniczone do niezbędnego minimum. Dane służą jedynie do identyfikacji kupujących i poprawnego przebiegu procesu realizacji zamówień. Dane te zawierają informacje takie jak: imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz adres e-mail (potrzebne do weryfikacji złożonego zamówienia oraz danych adresowych Klienta). Dane osobowe podawane podczas składania zamówienia wykorzystywane są jednorazowo dla potrzeb procesu realizacji zamówienia oraz prawidłowej wysyłki towaru. Dane nie są przekazywane żadnym innym podmiotom zewnętrznym. Klient w każdym momencie ma prawo do rezygnacji ze złożonego zamówienia zgodnie z zasadami Regulaminu tej strony. W przypadku rezygnacji z zamówienia dane osobowe podane podczas jego składania nie są w żaden sposób dalej przetwarzane przez właściciela Strony. Każdy Klient posiada uprawnienia wynikające z Ustawy o ochronie danych osobowych.
Strona korzysta z systemu analizy oglądalności stron internetowych Google Analytics. System ten używa “cookies” – plików tekstowych umieszczanych na Twoim komputerze użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania sposobu, w jaki użytkownicy z niej korzystają. Google może przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązane to uczynić na podstawie przepisów prawa.
Używamy plików „cookies” do przechowywania informacji na temat Twoich osobistych preferencji na naszej stronie. Pliki te przechowują: Twoje osobiste ustawienia oraz propozycję automatycznego wypełniania formularzy.
Korzystanie ze Strony oznacza akceptację wyżej wymienionych zasad. Jeśli masz pytania dotyczące naszej Polityki Prywatności chętnie na nie odpowiemy. Prosimy przesłać pytanie poprzez adres e-mail: office@goodlifeinternational.eu.